Herkesin heyecanla izlediği Netflix’in Kült dizisi 5.Sezonu ne zaman yayında olacak? Açıkçası 4.Sezon beklediğimden daha başarılıydı. İlk 3 sezonda bulunan heyecan ve esrarlı hava çok daha fazlaydı. Yeni sokulan kahramanlar da eski kahramanlar gibi harika bir oyun çıkarmışlar. Karanlık sahnelerin bol olduğu 4.Sezon aksiyon, korku ve gerilim dolu. bu özellikler sizin bölümleri bir anda izleyip bitirmenizi sağlıyor. Genç oyuncular yine müthiş bir oyunculuk çıkarıyorlar. Fantezi dünyanız çok daha gelişiyor. ayrıca dizide kullanılan 1980’li yılların pop müzikleri de insana ayrı bir hava katıyor.
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı dizinin bitip bitmediğine ilişkin aramalar hız kazandı. Yönetmenliği, senaristliği ve yönetici yapımcılığını Duffer Kardeşler’in üstlendiği dizi 83 ülkede ilk sıraya yerleşerek tüm zamanların en çok izlenen dizisi olmuştur. Peki, “Stranger Things bitti mi, devam edecek mi?” İşte Stranger Things 5. sezon tarihi hakkında bilgiler…
TRANGER THİNGS 5. SEZON NE ZAMAN?

Stanger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, daha önce dizinin 5. sezonunu doğrulamıştı. Duffer Kardeşler, açıklamalarında dizinin hikayesinin 7 sene önce planlandığını ve o dönemde dizinin 4 veya 5 sezon olacağını tahmin ettiklerini belirtti.

Ayrıca 5. sezonla birlikte dizinin ekranlara veda edeceğini de açıkladılar. Fakat Stranger Things, 5. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve yeni sezonun yayın tarihi hakkında net bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Netflix Stranger Things 5.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yazı dolaşımı


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir